Jesteśmy firmą rodzinną z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmujemy się importem i sprzedażą pojazdów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep oraz maszyn budowlanych.

W naszej ofercie znajdziecie państwo tylko pojazdy bezwypadkowe z oryginalnym udokumentowanym przebiegiem.

Wszystkie pojazdy w naszej ofercie posiadają historię przebiegu, książki serwisowe oraz dokumenty pochodzeniowe.

Sprzęt który sprowadzamy z Europy Zachodniej głównie z Francji pochodzi od pierwszego właściciela albo z autoryzowanego serwisu który pośredniczy przy sprzedaży pojazdu.

Firma nasza jest autoryzowanym dostawcą do kilku firm leasingowych i banków oraz mamy bardzo duże grono zadowolonych klientów z Polski, a także Europy Wschodniej (LITWA, ESTONIA, BIAŁORUŚ,UKRAINA, SŁOWACJA, CZECHY, WĘGRY, RUMUNIA, BUŁGARIA, GRECJA) a także Afryka i Azja. Do każdego pojazdu nabywca otrzymuje komplet dokumentów do rejestracji albo przy eksporcie komplet dokumentów celnych (odprawy, MRN, EX, świadectwa EUR1 i inne)

Na miejscu mamy możliwość wykupu ubezpieczenia przejazdowego, a także sprawdzenie pojazdu w stacji diagnostycznej czy autoryzowanym serwisie.

Stając się sprostać wymaganiom klientów możemy również sprowadzić dowolny pojazd lub maszynę na zamówienie.

Na sprzedawane u nas pojazdy udzielamy gwarancji rozruchowej, a także pomocy w pierwszej obsłudze pojazdu jeśli klient nie posiada doświadczenia z danym pojazdem.

Współpraca z nami to czysta przyjemność.
Zadzwoń a znajdziemy idealny pojazd dla Twojej Firmy.

Skontaktuj się z nami

SPRAWDZONE CIĄGNIKI SIODŁOWE, CIĘŻARÓWKI I MASZYNY BUDOWLANE